Dom Św. Stefana

  • + 20

Atuty pokoju

  • Wi-Fi
  • Łazienka

Dostępne w obiekcie

  • Ogród do dyspozycji gości
  • Grill
  • Ognisko
  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking
Prawosławny Dom Opieki Św. Stefana w Jeleniej Górze jest to niekomercyjne, zaciszne, bezpieczne i spokojne miejsce z określonym regulaminem. Dobre do wypoczynku dla grup zorganizowanych, pobytów indywidualnych i rodzinnych, do pracy i relaksu. Położenie Domu w centrum Kotliny Jeleniogórskiej sprawia, że blisko jest do każdej atrakcji turystycznej regionu. Blisko jest również do naszych południowych i zachodnich sąsiadów. Pomożemy w organizacji wycieczek w tym przewodników górskich, autokarów, busów i wszelkich spraw związanych z życiem turystycznym. W Domu znajduje się kaplica św. Stefana, w której odbywają się regularne nabożeństwa. Wtorek godz. 17.00; środa. Godz. 8.00 Polecamy Dom św. Stefana jako dogodne miejsce do wypoczynku, rekreacji oraz jako baza noclegowo - turystyczna. Prawosławny Dom Opieki Św. Apostoła i Arcydiakona Stefana jest placówką charytatywno - opiekuńczą i oświatowo - wychowawczą. Dom działa w ramach Prawosławnego Ośrodka Miłosierdzia Diecezji Wrocławsko - Szczecińskiej Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego. W szeroko zakrojonej działalności statutowej Dom jest centrum katechetycznym i konferencyjnym. Stanowi miejsce spotkań dla dzieci i młodzieży, osób starszych diecezji wrocławsko-szczecińskiej i całej Polski. Dom służy krzewieniu wiary, tradycji prawosławnej i wartości chrześcijańskich. Prowadzi działalność ekumeniczną, współpracuje z kościołami i związkami wyznaniowymi w Polsce i zagranicą. Uwaga! Dom nie prowadzi działalności gospodarczej. Wszystkie wypracowane środki przeznaczane są na cele statutowe Domu.

Opis pokoi

Proponujemy naszym gościom: - pokoje dwuosobowe z łazienkami - pokoje młodzieżowe 5-osobowe - dla grup zorganizowanych smaczne domowe posiłki - aneks kuchenny, kawiarenka - teren rekreacyjny z miejscem do gry w piłkę nożną i siatkową - grill, ognisko, ruszt, altana - Wi-Fi, sala internetowa - sala TV i konferencyjna, czytelnia, biblioteka - bezpłatny parking - w najbliższym sąsiedztwie Orlik i plac zabaw UWAGA! Blisko do Term Cieplickich: 15 min pieszo 4 min autem!!!
x

Dom Św. Stefana

58-560 Jelenia Góra - Cieplice, ul. Cieplicka 70a

Do centrum 500m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 52 / w tym miesiącu: 1216 / wszystkich: 94726 od 29.04.2014. Wizyty dzisiaj: 8 / wszytkich 17287 od 2015-05-20 .

Wizyt: 1 198 753, Dziś: 236, Osób online: 6

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem