Polecane obiekty

Apartament CENTRUM Hotel BELLA - Cieplice Hotel CIEPLICE Karkonosze noclegi

O atrakcyjności Cieplic, prócz naturalnych zasobów wód termalnych i zabytkowej architektury uzdrowiskowej, decyduje również malownicze położenie.

Bliskość Karkonoskiego Parku Narodowego zapewnie piękne widoki na główny grzbiet Karkonoszy oraz zachęca do wycieczek w góry. Osobom zaprawionym w turystyce pieszej polecamy dlugie wędrówki szlakami turystycznymi wiodącymi z Cieplic w Karkonosze, z noclegami w położonych wysoko schroniskach. Tym natomiast, którzy cenią sobie długie spacery, proponujemy trasy po okolicy Cieplic - malowniczych terenach i miejscowościach przedgórza Karkonoszy.

Turystów zmotoryzowanych zachęcamy do wybrania się szlakiem Pałaców i Ogrodów Doliny Jeleniogórskiej - na obszarze ok. 100km kwadratowych znajduje się około 30 zabytkowych obiektów niesakralnych - pałaców i dworów szlacheckich.

Cieplice Zdrój konferencje

strony: 1 z 1

  Noclegi w okolicy

  • Wyremontowany pałac jest przedsięwzięciem rodzinnym. W pomieszczeniach na parterze znajduje się restauracja, natomiast dwie górne kondygnacje to 12...
   75 755 70 31;
   zapisz

   Pałac na Wodzie

   Staniszów 23, 58-500 Jelenia Góra

  • Późnobarokowa, dwukondygnacyjna budowla z końca XVIII wieku założona została na planie prostokąta. W połowie XIX wieku do głównego korpusu dobudowano ...
   Fax 75 755 85 34; 75 755 84 45;
   zapisz

   Hotel Pałac Staniszów

   Staniszów 100, 58-500 Jelenia Góra

  strony: 1 z 1

  Wizyt: 1 083 026, Dziś: 522, Osób online: 6

  Kontakt i reklama

  Udostępnij stronę

  Na Facebooku Wyślij mailem