Archiwum - Koncerty promenadowe 2012

01 STY 1970 wstecz

W tym roku Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury zorganizuje dla Państwa cykl koncertów promenadowych, które będą odbywały się od 7 lipca do 25 sierpnia (w każdą sobotę) o godzinie 16:00 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym (wstęp wolny).

7 lipca  Zespół Leniwiec

Zespół Leniwiec - to punkrockowa grupa muzyczna z Jeleniej Góry, specjalizująca się głównie w gatunkach muzycznych: punk-rock, reggae, ska. Zespół tworzy piosenki o przesłaniu antyrasistowskim oraz piosenki o zabarwieniu humorystycznym.

14 lipca Kowarska Orkiestra Dęta

Kowarska Orkiestra Dęta - została stworzona w ramach projektu: ”Społeczno-kulturowa integracja na styku granic-wspólne muzykowanie mieszkańców Kowar i Vrchlabi”. Utworzona Orkiestra funkcjonuje na stałe przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach, a jej szeregi są systematycznie wzmacniane o kolejne osoby chętne do wstąpienia do zespołu.

21 lipca Zespół Ajagore

Zespół Ajagore - twórczość tej formacji inspirowana jest szeroko pojętą muzyką ludową. Zespół jest formacją folkową, której twórczość polega w dużej mierze na swobodnym traktowaniu tematów, melodii i przyśpiewek tradycyjnych.

28 lipca Młodzi Jeleniogórscy Wykonawcy

Młodzi Jeleniogórscy Wykonawcy – przed cieplicką publicznością zaprezentują się laureaci dwóch edycji Kutra Artystycznego (Festiwalu Młodych Talentów) organizowanego przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury.

4 sierpnia Zespół Re-gypz

Zespół Re-gypz – ten jeleniogórski zespół z liderem Adamem Jęczmykiem dał się poznać podczas koncertów zagranych w rodzinnym mieście (m.in. w Klubie Kwadrat), po których można wywnioskować, że nie brakuje mu już fanów.

11 sierpnia Night Jazz Orchestra

Night Jazz Orchestra – jest to kolejny jeleniogórski zespół, który podczas Koncertów Promenadowych zaprezentuje głównie standardy jazzowe, ale również utwory z innych gatunków muzycznych.

18 sierpnia Jacek Ziobro

Tym razem zaprezentuje swoje najnowsze utwory.

25 sierpnia Zespół Vocalis

Zespół Vocalis - zespół powstał w styczniu 2007 roku i tworzą go trzy młode artystki: Joanna Moryc – sopran, Anna Skóra – mezzospran i Róża Wysocka – fortepian. Repertuar Vocalis to lekkie arie i duety operetkowe oraz musicalowe, cieszące się dużą popularnością wśród publiczności i odbierane przez wszystkich słuchaczy z ogromnym entuzjazmem.

źródło informacji: http://www.przystantworcza.pl/index.php/koncerty-promenadowe
Za zmiany dot. powyższych informacji redakcja www.cieplice.pl nie odpowiada