Archiwum - Bajkowe Soboty w Parku Norweskim

01 STY 1970 wstecz

Bajkowe Soboty w Parku Norweskim

Przystań Twórcza w Cieplicach zaprasza na Bajkowe Soboty w Parku Norweskim czyli animacje i zabawy dla rodzin z dziećmi w godzinach 14.00-17.00 do Parku Norweskiego.

Program Bajkowych Sobót:

  • 25 lipca - Klaun Rufi Rafi wraz z grupą animatorów. W spektaklu i animacjach wykorzystywane będą różnorodne techniki, między innymi: klaunowe gagi, dowcipy sytuacyjne, żonglerka, jazda na monocyklu, skręcanie balonów, elementy pantomimy, bańki mydlane rozmaitej wielkości.
  • 1 sierpnia - Wakacyjne szaleństwa z niezdarnym Gapciem - animatorzy z firmy W&D. W programie przewidziano popisowe show z Gapciem w roli głównej, cyrkowe sztuczki: m.in. żonglerka, kręcenie talerzami na patyku czy zabawne popisy akrobacyjne z udziałem dzieci, zabawy integracyjne, bańkowa dyskoteka, szereg gier i zabaw dostosowanych do wieku i predyspozycji uczestników, mini disco oraz balonowe warsztaty.
  • 8 sierpnia - Z wizytą na ulicy Sezamkowej - animatorzy z firmy W&D. Dzieci odwiedzi Ciasteczkowy potwór. W programie m.in. taniec w rytm "smacznej" piosenki pt. "Czekolada", mini disco z Ciasteczkowym Potworem, zabawa w znikające domki z ulicy Sezamkowej, figlarz Elmo z liną (taniec pod liną, przeciąganie) itp.
  • 15 sierpnia - ponownie Klaun Rufi Rafi wraz z animatorami.
  • 22 sierpnia - Pożegnanie lata z Minionkami. Animacje przygotuje Pani Katarzyna Wyspiańska wraz z grupą profesjonalnych animatorów. W programie m.in. gry i zabawy o charakterze sportowo - rekreacyjnym, skręcanie balonów, kolorowe tatuaże dla dzieci, malowanie buziek, garderoba teatralna, konkursy z waflami itp.

Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny!  

Informacje na podstawie strony organizatora: www.przystantworcza.pl  
Za zmiany redakcja www.cieplice.pl nie odpowiada