Park linowy w Szklarskiej Porębie - jaki jest adres, jak tam dot

 

Nowo powstałą atrakcją dla turystów i mieszkańców Szklarskiej Poręby jest park linowy TROLLANDIA.

Park z dwiema trasami linowymi zainstalowanymi na wysokości od 4-ch do 18-u metrów mieści się w centrum miasta przy ul. Obrońców Pokoju - naprzeciwko Skweru Radiowej Trójki. Łącznie do pokonania jest 26 stanowisk o długości prawie 400 metrów.

TROLLINKOWO (MINI PARK DLA DZIECI – TRASA MALUCH)
Trollinkowo to miejsce niezapomnianej przygody dla najmłodszych. Dzieci w aktywny sposób rozwijają koordynację ruchową przebywając na świeżym powietrzu. Przeszkody zawieszone są na wysokości 1 – 2,5 m. System asekuracji stanowią specjalistycznie rozwieszone siatki spełniające niezbędne normy bezpieczeństwa. Od 3 do 13 roku życia.

DZIELNY SKRZAT (TRASA: ZIELONA JUNIOR)
Trasa została zamieszczona na wysokości od 3 do 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się łatwym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 11 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Dzielny skrzat przeznaczony jest dla osób o minimalnym wzroście 120 cm.

SPACER WŁÓCZYKIJA (TRASA: NIEBIESKA ADVENTURE)
Trasa została usytuowana  na wysokości ok. 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się średnim stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepina. Spacer włóczykija przeznaczony jest dla osób o minimalnym wzroście 140 cm.

LEŚNA TUŁACZKA (TRASA: CZERWONA ADVENTURE)
Trasa została zawieszona na wysokości powyżej 6 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się podwyższonym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Leśna tułaczka przeznaczona została dla osób sięgających na wysokość ponad 160 cm. Dostępna od 16 roku życia.

Godziny otwarcia

Od 10.00 do 18.00. 

  • Maj-Sierpień – codziennie
  • Kwiecień – Wrzesień – Październik – weekendy

Ceny biletów

  • jedna trasa: normalny - 34 zł, ulgowy* - 28 zł
  • każda kolejna trasa: + 15 zł
  • Mini Park dla dzieci do 13 roku życia: indywidualny - 22 zł, grupowy - 15 zł (bez limitu przejść)
  • grupy od 15 osób
    • jedna trasa: normalny - 28 zł, ulgowy* - 24 zł
    • każda kolejna trasa: + 12 zł

* do 13 roku życia

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r. 
Informacje na podstawie strony: trollandia.pl. Za zmiany w powyższych danych redakcja www.cieplice.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0