widgets Pokoje

checked Dowolne udogodnienie

Pokoje w Cieplicach Śląskich-Zdrój (5)

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Cieplice Śląskie - Zdrój pokoje

Cieplice pokoje w górach - atrakcyjne oferty! Obiekty noclegowe oferujące pokoje w Cieplicach, zróżnicowane pod względem standardu i ceny.

Cena pokoju w Cieplicach uzależniona jest od sezonu, położenia obiektu - jak daleko jest do centrum czy wyciągów narciarskich - długości pobytu i ilości osób. Ceny za pokój zaczynają się w okolicach 35-50 zł za dobę od osoby. Ceny w terminach związanych z sezonem wysokim (Boże Narodzenie, Sylwester, ferie zimowe) mogą być wyższe, a pobyt w tych terminach warto rezerwować z wyprzedzeniem.

To czy w pokojach jest możliwość przyrządzania posiłków zależy od konkretnego obiektu - warto więc czytać opis obiektu, aby mieć pewność co znajduje się na wyposażeniu pokoju. Część obiektów oferujących pokoje gościnne w Cieplicach oferuje również całodobowe wyżywienie - wówczas, z reguły, aneks kuchenny ogranicza sie do urządzeń umożliwiających tylko zaparzenie kawy czy herbaty. Część pokoi wyposażonych jest w aneks kuchenny z kuchenką, lodówką i naczyniami - tu bez problemu przyrządzimy sobie posiłek. W jeszcze innych obiektach są wydzielonne oddzielne, ogólnodostępne kuchnie z jadalniami do dyspozycji gości. 

Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjacielami, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana opłata za zwierzę.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0