widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Noclegi w Cieplicach Śląskich-Zdrój (16)

Komfortowy apartament w centrum uzdrowiska.

Smak i elegancja...

NOWY, KOMFORTOWO WYPOSAŻONY APARTAMENT AGNES W SERCU UZDROWISKA CIEPLICE

ViewMountain - idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku

Komfortowy Apartament Magnolia - około 10 minut od ścisłego centrum Cieplic i obiektów uzdrowiska

Apartament w Karkonoszach

Oferujemy Państwu nowe pokoje o wysokim standardzie zlokalizowane w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry- Cieplicach - Zapraszamy !

Pokoje, blisko centrum i gór

Przyjemne położenie apartamentu, ładne osiedle, blisko park zdrojowy – około 300m, a do centrum uzdrowiska około 800m.

Nowoczesne, bogato wyposażone domki u podnóży Karkonoszy.

Apartament z pięknym widokiem na góry, w nowoczesnym apartamentowcu z windą i dużym tarasem.

komfortowy klimat, przytulność oraz nowoczesny styl

Stylowo i nowocześnie urządzony apartament o powierzchni 60 m2

Całoroczny domek z pięknym widokiem na Karkonosze !

Zapraszamy - stylowy apartament dla najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy - doskonale urządzony apartament z pięknym widokiem na całe pasmo górskie Karkonoszy.

Cieplice noclegi

Cieplice noclegi

Cieplice - niegdyś osobna miejscowość Cieplice Zdrój, od 1976 roku dzielnica Jeleniej Góry - to najstarszy kurort w Polsce. Przyjeżdżający tu co roku turyści chętnie łączą wypoczynek w przepięknej, spokojnej okolicy z kuracją opartą na bazie wód termalnych. Bijące tu od wieków źródła leczą wiele schorzeń. Cieplice zapraszają na spacery po pięknie utrzymanych parkach - Zdrojowym i Norweskim. W Cieplicach znajdują się Termy Cieplickie - kompleks basenów rekreacyjno-sportowych. Cieplice-Zdrój, noclegi w Cieplicach. Bogata baza noclegowa Cieplic, w skład której wchodzą: tanie noclegi w Cieplicach, komfortowe noclegi w Cieplicach, noclegi w Karkonoszach i inne...
Największy wpływ na cenę noclegu, i to nie tylko w Cieplicach, ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym kosztuje więcej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej centrum i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę pokoi gościnnych i obiektów trochę oddalonych od centrum, Uzdrowiska i Term Cieplickich - tu ceny zaczynają się już od 60 zł. Za około 100 zł od osoby można już znaleźć nocleg w centrum Cieplic.
Niektóre obiekty w Cieplicach (np. hotele) organizują specjalne oferty pobytów weekendowych - i tu cena jest dopasowywana do tego co zawiera taki pakiet. Przy zwykłych wyjazdach turystycznych, zwłaszcza w szczytach sezonowych, jeśli chcemy spędzić tylko weekend w Cieplicach - należy liczyć się z wyższą ceną za dobę.
Cieplice to chętnie odwiedzana miejscowość uzdrowiskowo-turystyczna. Co zatem robić w Cieplicach? Duża część odwiedzających Cieplice to kuracjusze - i Ci mają z reguły zorganizowany wypoczynek. Co warto dowiedzić/zobaczyć jeśli sami, turystycznie odwiedzamy Cieplice? Cieplice to uzdrowiskowa miejscowość i poza obiektami uzdrowiskowymi warto odwiedzić dwa duże, różniące się parki: Park Zdrojowy i Park Norweski - to dobre miejsce na popołudniowy spacer. Aktywni magą wybrać się do Term Cieplickich czy na pobliski Zamek Chojnik.
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0